POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Masz chwile, chcesz sobie dorobić ? Aplikuj

Work Service S.A.

Bielsko-Biała

Grupa Work Service jest największą w Polsce agencją zatrudnienia i pierwszą spółką z sektora usług personalnych notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od 1999 roku dostarczamy szeroki wachlarza innowacyjnych rozwiązań z obszaru HR. Świadczymy usługi pracy tymczasowej, rekrutacji pracowników stałych, doradztwa, outplacementu oraz outsourcingu usług na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Posiadamy 35 lokalnych biur oraz sieć 200 mobilnych doradców personalnych. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób, a ponad 3000 pracodawców wybrało nas na swojego partnera w biznesie bazującego na solidnych fundamentach i profesjonalizmie. Jesteśmy zorientowani na zaspokajanie potrzeb zarówno pracowników, jak i pracodawców, pozostając jednocześnie wrażliwi na zmienne uwarunkowania społeczno-ekonomiczne, podatkowe i prawne.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Dla Naszych Klientów poszukujemy pracowników do pracy na różnych stanowiskach.

Możesz wybrać na jakim stanowisku chciałbyś/chciałabyś pracować.

Jest to praca dorywcza, więc jeśli masz obecnie czas; nie pracujesz, nie uczysz się, nie chcesz tego czasu zmarnować to aplikuj!

Wysyłając do Nas CV wpisz stanowisko, które Cię interesuje:
- magazynier,
- sortownik,
- wykładanie towaru,
- pracownik produkcji,
- obsługa klienta,
- obsługa kasy.

Mamy różne lokalizacje miejsc pracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- prace magazynowe/ sortowanie,
- wykładanie towaru,
- obsługa kasy,
- obsługa klienta,
- praca produkcyjna,

CZEGO OCZEKUJEMY?
- mile widziany status studenta,
- chęci do pracy,
- samodyscyplina,
- otwartości na zdobycie dodatkowych lub nowych umiejętności.

CO OFERUJEMY?
- umowę zlecenie,
- terminowość wypłat,
- stałą opiekę koordynatora,
- szkolenie wprowadzające na wybrane stanowisko,
- pracę w miłej atmosferze,
- jeśli chodzi o grafik pracy - z wszystkim się dogadamy.

Aplikuj do Nas przez stronę
rms.workservice.pl/apply/jo/78204056/rc/76662851
tylko dzięki tak złożonej aplikacji będziemy mogli się z Tobą skontaktować.

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, Sky Tower ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD@workservice.pl.*Dane osobowe będą przetwarzane w celu* realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: 221 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych:powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany na etapie zawierania umowy. APLIKUJ

Kontakt

Tel. 797-990-648
Ilość wysłanych formularzy: 3
Następne » Powrót