POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Laborant

SGS Polska sp. z o. o.

Pszczyna

Firma SGS jest światowym liderem w dziedzinie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji. Jesteśmy uznawani za światowy wzorzec w dziedzinie jakości i rzetelności. Prowadzimy sieć ponad 2600 oddziałów i laboratoriów na całym świecie, które zatrudniają ponad 94 tysiące pracowników.

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy w Polsce, poszukujemy kandydatki/a na stanowisko:

Laborant
Miejsce pracy: Pszczyna

Zadania:
• przyjmowanie próbek środowiskowych do badań
• przygotowywanie próbek do badań i proste czynności laboratoryjne

Oczekiwania:
• wykształcenie średnie o profilu chemicznym
• odpowiedzialność za wykonywane zadania, skrupulatność
• elastyczność i umiejętność pracy w zespole
• gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
• Pracę na pełen etat w akredytowanym laboratorium w strukturze stabilnej, międzynarodowej firmy będącej liderem na rynku światowym
• Rozbudowany pakiet socjalny z możliwością wyboru benefitów, prywatną opiekę medyczną oraz możliwość nauki języka angielskiego i niemieckiego w ramach dostępu do platformy e-learningowej
• Cykl szkoleń, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych APLIKUJ

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 7