POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

MAGAZYNIER

VERTEX SA

Czechowice-Dziedzice

VERTEX SA
Czechowice-Dziedzice
Firma produkująca żaluzje, rolety zatrudni pracownika
na stanowisko Magazyniera.

Wymagania:
Umiejętność obsługi komputera w podstawowym zakresie.
Mile widziane doświadczenie oraz uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Oferujemy:
Zapewniamy umowę o pracę.
Praca w systemie 1 lub 2-zmianowym.

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji (CV, zgoda na przetwarzanie danych osobowych)
W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez VERTEX SA umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach, związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji. Zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych osobowych pozyskanych w celu rekrutacji."

ZASADY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH POZYSKANYCH W CELU REKRUTACJI
Administratorem danych osobowych jest VERTEX SA w Czechowicach - Dziedzicach, ul. Bestwińska 25. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w celu obecnej i przyszłych rekrutacji. Każda osoba posiada prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Podanie danych osobowych w celu zatrudnienia jest obligatoryjne w oparciu o odpowiednie przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 31