POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Kontakt Simon S.A.

Czechowice-Dziedzice

KONTAKT-SIMON S.A.
wiodący producent osprzętu elektroinstalacyjnego
poszukuje kandydatów na stanowisko

(miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice)
Zakres obowiązków:

• samodzielne sporządzanie list płac - naliczanie i wypłata wynagrodzeń;
• obsługa kadrowo-płacowa pracowników;
• sporządzanie deklaracji ZUS, PDOF, PFRON, GUS;
• rozliczanie zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych;
• sporządzanie analiz z zakresu obszaru kadrowo-płacowego;
• reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, GUS,
Urząd Skarbowy, PIP);
• obsługa pracowniczego programu emerytalnego i ubezpieczenia grupowego;
• wystawianie dokumentów i zaświadczeń dla pracowników;

Oczekujemy:
• minimum 2-letniego doświadczenia w naliczaniu wynagrodzeń i obsłudze
ubezpieczeń społecznych pracowników oraz podatku dochodowego w firmie
produkcyjnej;
• wykształcenia wyższego kierunkowego;
• praktycznej znajomości zagadnień z zakresu kadr i płac;
• dobrej znajomości przepisów w zakresie ubezpieczeń społecznych i
przepisów PDOF;
• komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
• obowiązkowości, rzetelności, dokładności, umiejętności pracy w zespole;
• dobrej organizacji pracy i wysokiej kultury osobistej;

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
• szkolenia i dalszy rozwój zawodowy;
• przyjazną atmosferę i wysoką kulturę pracy;
• pakiet świadczeń pozapłacowych: ubezpieczenie medyczne, dopłaty do
wypoczynku, pracowniczy program emerytalny, możliwość dofinansowania
nauki w szkołach wyższych, kursy językowe, karty sportowo-rekreacyjne.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV drogą mailową na adres: rekrutacja@kontakt-simon.com.pl z nazwą stanowiska w tytule wiadomości.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Na podstawie art.23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922) oświadczam ,że:
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w związku z ofertą, przez Kontakt-Simon S.A. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Bestwińskiej 21.

2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Kontakt-Simon S.A. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Bestwińskiej 21 w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kontakt-Simon S.A. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach, przy ul. Bestwińskiej 21. Pełny obowiązek informacyjny znajduje się na stronie: www.kontakt-simon.com.pl/pl/Firma/Ochrona-danych-osobowych.html

Więcej o nas na: www.kontakt-simon.com.pl

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 5
Następne » Powrót