POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Elektromechanik

Zakłady Mięsne Silesia S.A.

Pszczyna

Zakłady Mięsne Silesia S.A. są jednym z liderów branży mięsnej w Polsce w zakresie przetwórstwa. W portfolio produktowym mamy doskonałe wędliny kanapkowe, wędliny suche, kiełbasy, pasztety. Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej GOBARTO, notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych.
Do naszego zespołu poszukujemy Elektromechanika

Miejsce pracy: Pszczyna lub Goczałkowice

Obowiązki:

• zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych

• przeglądy, konserwacje i naprawy maszyn i urządzeń

• rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu

• współpraca z serwisami zewnętrznymi

• prowadzenie wymaganej dokumentacji

Wymagania:

• sumienność

• umiejętność pracy w zespole

• dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym

• mile widziane uprawnienia SEP oraz uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy:

• umowę o pracę,

• bezpłatne posiłki,

• stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

• Pakiet sportowy OK System i ubezpieczenie grupowe

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@silesia.eu

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Zakłady Mięsne Silesia S.A. z siedzibą w Katowicach (40-084) przy ul. Opolskiej 22.”

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w przyszłych procesach rekrutacji prosimy o dopisanie do klauzuli zapisu:

„Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Zakłady Mięsne S.A. również w przyszłych procesach rekrutacji."

Pełna informacja odnośnie przetwarzania Państwa danych osobowych w procesie rekrutacyjnym, jest dostępna pod adresem: silesia.eu/klauzula-informacyjna

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt

Tel. 882134286
Ilość wysłanych formularzy: 1
Następne » Powrót