POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Asystentka działu sprzedaży/ Pracownik biurowy (m/k)

LIS Polska Sp. z o.o.

Pszczyna

LIS Polska Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producentów systemów IT dla transportu, spedycji i logistyki w krajach europejskich.
Od kilku lat bezpośrednio z oddziału w Pszczynie budujemy naszą markę w zgranym i zaangażowanym zespole.

Opis stanowiska:
- wsparcie zespołu sprzedażowego w bieżących zadaniach
- telefoniczna weryfikacja potencjalnych klientów w bazie CRM
- prowadzenie kalendarza spotkań oraz umawianie spotkań handlowych
- tworzenie ofert handlowych
- współpraca z innymi działami firmy
- obsługa urządzeń biurowych - telefon, komputer, urządzenie wielofunkcyjne

Wymagania:
- umiejętność w nawiązaniu i utrzymaniu kontaktów przez telefon
- energii, chęci i zaangażowania w powierzone obowiązki
- dobrej znajomości środowiska MS Office
- min. komunikatywnej znajomości języka angielskiego
- doświadczenie w obsłudze klienta lub telemarketingu będzie dodatkowym
atutem

Oferujemy:
- stałą, stabilną pracę w międzynarodowej organizacji,
- umowę o pracę, praca na pełny etat od poniedziałku do piątku w godzinach
pracy biura
- nowoczesne miejsce pracy, wyposażone w wysokiej klasy narzędzia m.in. laptop,
dwa monitory, system CRM
- nowe biuro w centrum Pszczyny

Prosimy o wysłanie CV z podaniem oczekiwanej wysokości wynagrodzenia oraz możliwego terminu rozpoczęcia pracy na adres biuro@lis.eu Poznaj nas na www.lis.eu APLIKUJ

Kontakt

Tel. +48 32 44 14 700
Ilość wysłanych formularzy: 9
Następne » Powrót