POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Specjalista ds. marketingu

Karol Kania i Synowie Sp. z o.o.

Pszczyna

Firma Karol Kania i Synowie Sp. z o.o. (oddział w Piasku k. Pszczyny) aktualnie prowadzi rekrutację na stanowisko:

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za opracowanie i wdrażanie strategii marketingowej w firmie oraz zarządzanie budżetem marketingowym.

Zadania:
-współpraca z agencjami reklamowymi, drukarniami w zakresie przygotowania materiałów marketingowych, wizualizacji zew/wew,
-wewnętrzna dystrybucja materiałów marketingowych,
-aktualizowanie strony www, prowadzenie firmowych kont social media,
-współpraca przy realizacji eventów firmowych,
-realizacja działań CSR w firmie.

Wymagania:
-wykształcenie wyższe kierunkowe - zarządzanie i marketing, PR, reklama
-min. 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze marketingu, związanym z zarządzaniem marką, prowadzeniem kampanii reklamowych itp.,
-znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
-komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów i asertywność,
-poczucie estetyki, kreatywność, biegłe posługiwanie się językiem polskim,
-gotowość do odbywania podróży służbowych,
-prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
-umowę o pracę,
-pakiet świadczeń socjalnych,
-program opieki medycznej,
-ubezpieczenie grupowe,
-możliwość podnoszenia kwalifikacji w firmie nastawionej na rozwój,
-miłą atmosferę w gronie osób zaangażowanych. APLIKUJ

Kontakt

Tel. 32 449 31 65