POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

handlowiec

Northtec Sp.z o.o.

Czechowice-Dziedzice

NORTHTEC - Polska marka rowerów, która powstała w 2006 roku w Czechowicach-Dziedzicach. Od samego początku kładziemy nacisk na wysoką jakość swoich produktów. Rowery są w całości montowane w Polsce, a wszystkie komponenty sprowadzane są od renomowanych producentów. Za niekwestionowany atut należy uznać starannie zaprojektowane pod względem geometrii i grafiki ramy, objęte 5-letnią gwarancją. Z każdym kolejnym sezonem staramy się udoskonalać nasze rowery i poszerzać ofertę, wprowadzając najnowsze rozwiązania technologiczne i osprzętowe.

Poszukujemy handlowca który poszerzy grono dealerów oraz zadba
o istniejących.

Twoje zadania :
• Obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych klientów hurtowych, sklepów rowerowych
• Promowanie produktów
• Rozwój sprzedaży w kraju oraz regularne wizyty u klientów
• Przygotowywanie i wysyłanie ofert handlowych, negocjacje warunków współpracy
• Monitorowanie i analiza rynku
• Udział w targach branżowych

Oczekiwania :
• Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
• Komunikatywność i zaangażowanie
• Współpraca z innymi działami w firmie
• Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w branży
• Prawa jazdy kat. B

Gwarantujemy Ci :
• Umowę o pracę na pełny etat
• Prowizję adekwatną do osiąganych wyników sprzedażowych
• Samochód służbowy oraz telefon
• Wsparcie podczas współpracy

CV proszę przesłać na adres : andrzej@nrowery.pl

Kontakt telefoniczny:

kom. 602 379 310 lub 664 004 858

Kontakt

Tel. 322156641
Ilość wysłanych formularzy: 1