POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

"ŻMIJ" Konstrukcje Stalowe s.c.

Czechowice-Dziedzice

Zajmujemy się realizacją w zakresie wykonawstwa i montażu konstrukcji stalowych oraz lekkiej obudowy:

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
Monter konstrukcji stalowych

Główne zadania:
- Montaż konstrukcji stalowych na podstawie rysunku technicznego;
- Montaż lekkiej obudowy ścian i dachów.

Od kandydata oczekujemy:
- Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
- Znajomości rysunku technicznego;
- Obowiązkowości;
- Zaangażowania;
- Umiejętności pracy w grupie;
- Mile widziane: uprawnienia kat. I P (podesty wolnobieżne).

Oferujemy:
- Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie;
- Szansę na rozwój zawodowy;
- Stabilne zatrudnienie.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji, serdecznie zapraszamy do wysłania swojej aplikacji (CV) na adres zmij@zmij.com.pl.

Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszych dokumentach do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Kontakt

Tel. 695619399
Ilość wysłanych formularzy: 2