POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Kucharz/kucharka

HOTEL STYL 70

Pszczyna

Restauracja Hotelu Styl 70 poszukuje entuzjastów gotowania, pełnych optymizmu i chęci do pracy, którzy swoje kulinarne pasje chcą realizować w pracy na stanowisku:

KUCHARZ

JAKIE MAMY WYMAGANIA?
- znajomość kuchni polskiej
-zaangażowanie w pracę
- gotowość do nauki i chęć rozwoju
- dbałość o porządek podczas pracy
- doświadczenie
- dyspozycyjność w weekendy
- kreatywność

CO OFERUJEMY:
- stabilne i transparentne warunku zatrudnienia
- umowę o pracę
- terminowe wypłaty
- elastyczny grafik
- pakiet socjalny dla pracowników
- przyjazną atmosferę pracy
- wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności i zaangażowania w wykonywane obowiązki

Nie posiadasz doświadczenia, kochasz gotować i chcesz uczyć się od doświadczonego szefa kuchni? Ciebie również chcemy poznać!

Jeśli czujesz, że ta praca czeka właśnie na Ciebie

NAPISZ DO NAS JUŻ DZIŚ i WYŚLIJ CV !
rekrutacja@hotelstyl70.plWyrażam zgodę na przetwarzanie przez Karol Kania i Synowie Sp. z o.o. moich dodatkowych danych osobowych (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania) dla potrzeb rekrutacji. Jeśli chcesz podać dodatkowe dane, informujemy, że Karol Kania i Synowie Sp. z o.o. będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Twojej dobrowolnej zgody. Zaznaczenie tej opcji jest dobrowolne, jednakże w przypadku gdy Twoje zgłoszenie będzie zawierać dodatkowe dane osobowe, o których mowa powyżej, nie będziemy mogli przetwarzać tych danych bez Twojej zgody.

Zgadzam się na przetwarzanie przez Karol Kania i Synowie Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Karol Kania i Synowie Sp. z o.o.

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0