POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Kelner/kelnerka

HOTEL STYL 70

Pszczyna

Restauracja Hotelu Styl 70 dynamicznie się rozwija, obsługujemy gości zarówno ze Śląska jak i z całej Polski. Dbamy o dania i produkty, które podajemy - o ich pochodzenie, smak i jakość.

Do naszego Zespołu szukamy ludzi z pasją, zaangażowaniem i pomysłem, którzy będą chcieli rozwijać się w branży gastronomicznej.

Poszukujemy zarówno osób z doświadczeniem, jak i tych, które po prostu lubią dobrą kuchnię i pracę z ludźmi!

Jeśli wdrażasz gościnność w swoim codziennym życiu i cenisz sobie pracę w dobrej atmosferze - zaaplikuj na stanowisko KELNERA!

Co oferujemy?

- stabilne i transparentne zasady zatrudnienia,
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności,
- dodatki świąteczne i okazjonalne,
- prywatną opiekę medyczną,
- ubezpieczenie grupowe,
- umowę o pracę, terminowe wypłaty
- indywidualne i elastyczne podejście do grafiku - jeśli studiujesz, masz jakieś ważne wydarzenie - zawsze uwzględniamy to podczas planowania pracy:) -ciągły rozwój - zatrudniając się u nas będziesz mieć możliwość uczestnictwa w wielu szkoleniach, które regularnie przeprowadzamy,
- przyjazną i zdrową atmosferę podczas pracy - lubimy ludzi i zależy nam na tym, żeby każdy czuł się u nas dobrze!

Jeśli czujesz, że ta praca czeka właśnie na Ciebie NAPISZ DO NAS JUŻ DZIŚ i WYŚLIJ CV! rekrutacja@hotelstyl70.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Karol Kania i Synowie Sp. z o.o. moich dodatkowych danych osobowych (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania) dla potrzeb rekrutacji. Jeśli chcesz podać dodatkowe dane, informujemy, że Karol Kania i Synowie Sp. z o.o. będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Twojej dobrowolnej zgody. Zaznaczenie tej opcji jest dobrowolne, jednakże w przypadku gdy Twoje zgłoszenie będzie zawierać dodatkowe dane osobowe, o których mowa powyżej, nie będziemy mogli przetwarzać tych danych bez Twojej zgody.

Zgadzam się na przetwarzanie przez Karol Kania i Synowie Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Karol Kania i Synowie Sp. z o.o.

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 1