POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Wykładanie towaru - 8h w miesiącu

Work Service S.A.

Bielsko-Biała

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko Merchandisera.

Miejsce pracy Bielsko-Biała:
ul.al.Ge.Władysława Andersa 545 (Makro)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- dbanie o estetyczny wygląd półek/produktów,
- wykładanie towaru zgodnie ze standardami Firmy, ( środki czystości )
- sprawdzenie dat ważności produktów.

CZEGO OCZEKUJEMY?
- staranności, zaangażowania w wykonywaną pracę;
- mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku.

CO OFERUJEMY?
- umowę cywilno - prawną; umowa zlecenie,
- stawkę godzinową,
- zdobycie cennego doświadczenia,
- ilość godzin do przepracowania w miesiącu - 8h.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres email aleksandra.wirek@workservice.pl z dopiskiem praca dodatkowa

Agencja Pracy Tymczasowej Work Service
Ul. Mickiewicza 19/2a
43-300 Bielsko-Biała
+48 508 009 857

Prosimy o dołączenie klauzul: „Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez Work Service S.A. co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych.” „Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Service S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi”
Administratorem danych osobowych jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, Sky Tower, ul. Gwiaździsta 66.
W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych przez spółki zależne i powiązane z Work Service S.A. administratorami danych osobowych są również: Finance Care Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66; Industry Personnel Services Sp. o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66; Krajowe Centrum Pracy Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66; Sellpro Sp. o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66; Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Murckowska 14; Work Service International Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66.
Dane przetwarzane są przez administratorów w celach: rekrutacji / zatrudnienia/ udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu wykonania umowy lub/i nawiązania kontaktu. Każdy ma prawo do wglądu w swoje dane oraz by je poprawiać. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. W każdym momencie możesz wycofać swoją zgodę.

Kontakt

Tel. +48 508 009 857
Ilość wysłanych formularzy: 2
Następne » Powrót