POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Kierownik Robót Budowlanych - instalacje

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Bielsko-Biała

Agencja pośrednictwa pracy HR SIGMA poszukuje dla naszego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko:

Zakres obowiązków:
-Planowanie i organizacja budów na podstawie wcześniejszej analizy
-Przygotowanie zestawień, kosztorysów, wycen kosztów i budżetów
-Planowanie i optymalizacja rozwiązań dla potrzeb realizacji projektów
-Nadzór wykonawczy nad realizowanymi obiektami i instalacjami
-Pozyskiwanie zgód, uzgodnień i nadzorów
-Doradztwo techniczne
-Kontrola wykonania w zakresie ilości, jakości, kosztów i terminów
-Prowadzenie odbiorów oraz przygotowywanie dokumentacji realizacyjnej i -powykonawczej
-Organizowanie, wykonywanie i nadzorowanie usług serwisowych

Wymagania:
-Wykształcenie wyższe, techniczne
-Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych
-Umiejętność kierowania budową, tworzenia harmonogramów
-Świadectwo kwalifikacyjne E i D w zakresie urządzeń, instalacji i sieci cieplnych
-Bardzo dobra znajomość wymagań technicznych, eksploatacyjnych i jakościowych związanych z budowami instalacji, systemów, sieci i obiektów
-Znajomość praw, norm oraz procedur krajowych i europejskich związanych z budowami instalacji, systemów, sieci i obiektów
-Umiejętność czytania i wykorzystywania projektów i schematów technicznych
-Czynne prawo jazdy
-Biegła praca w programach MS EXCEL, MS WORD i MS PROJECT
-Posługiwanie się programem AUTOCAD.

Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze plus dodatkowe premie
-Duże możliwości rozwoju zawodowego
-Stabilne zatrudnienie
-Niezbędne narzędzia pracy
-Karta Multisport
-Zatrudnienie w firmie cieszącej się prestiżem i uznaniem klientów

Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie swojej aplikacji.

Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl

Klauzula RODO
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Kontakt

Tel. 727555155
Ilość wysłanych formularzy: 0