POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Lakiernik

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Tychy

Agencja pracy HR SIGMA dla swojego Klienta z branży mechanicznej poszukuje kandydatów na stanowisko: Lakiernik

Miejsce pracy: Tychy
Numer ref. LA/ŻS/02/2020

Opis stanowiska:
• Obsługa lakierni proszkowej
• Nadzór nad prawidłową pracą linii lakierniczej.

Wymagania:
• Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany
• Zdolności manualne
• Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane.

Firma oferuje:
• Umowę o pracę,
• Kartę Multisport
• Pracę od poniedziałku do piątku
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Możliwość rozwoju zawodowego.

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie numeru ref.: Numer ref. LA/ŻS/02/2020.

Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl

Prosimy o umieszczenie w składanej aplikacji (podaniu) o pracę klauzuli o następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)”.

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0