POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Przedstawiciel handlowy

FTS-Abaris Sp. z o.o.

Tychy

FTS-ABARIS Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Tychach jest znanym i cenionym na rynku producentem aluminiowych fasad oraz okien i drzwi zarówno z aluminium jak również z PVC.
Dzięki wysokiej jakości naszych produktów większość z nich eksportowana jest do Czech, Słowacji, Austrii, Włoch, Niemiec, Belgii, Francji, a nawet do Australii.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:
Miejsce pracy - teren województwa śląskiego

Opis stanowiska:
• współpraca z dealerami, firmami budowlanymi i salonami sprzedaży stolarki otworowej,
• budowanie i rozwijanie dobrych relacji z klientami,
• pozyskiwanie nowych klientów z branży stolarki otworowej PVC, ALU,
• doradztwo techniczne,
• realizowanie strategii handlowej w powierzonym regionie,
• organizacja aktywnej sprzedaży,
• bieżące śledzenie i monitorowanie trendów w branży.
Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie techniczne,
• doświadczenie w branży okiennej mile widziane,
• prawo jazdy kat B,
• zaangażowanie i chęć do pracy w terenie,
• zdolności negocjacyjne.
Oferujemy:
• atrakcyjną pensję zależną od osiągniętych wyników (podstawa + system prowizyjny),
• niezbędne narzędzia do pracy,
• miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mailowy biuro@fts-abaris.com.pl.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez FTS-Abaris Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest FTS-Abaris Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 101. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga wyraźnej zgody.

Kontakt

Tel. +48 534378978
Ilość wysłanych formularzy: 0