POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Operator linii technologicznej

Skotan S.A.

Czechowice-Dziedzice

Firma Skotan S.A. lider branży nowych technologii w ramach wdrożenia projektu badawczego opartego na produkcji suplementów diety na bazie estrów etylowych Omega-3,6 oraz przemysłowego namnażania drożdży Yarrowia lipolytica poszukuje do jednego ze swoich zakładów produkcyjnych pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice, śląskie.

Zakres obowiązków:
• obsługa i zapewnienie efektywnej pracy linii technologicznych,
• rozwiązywanie bieżących problemów technicznych na linii technologicznej,
• zapewnienie utrzymania właściwego stanu technicznego maszyn i urządzeń linii,
• dbanie o zachowanie wysokiej jakości wytworzonych produktów w oparciu o obowiązujące standardy,
• prace związane z przygotowaniem produktów gotowych oraz przygotowaniem transportu,
• utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Wymagania dla kandydatów:
• wykształcenie minimum zawodowe, preferowane średnie techniczne,
• doświadczenie w obsłudze technicznej maszyn i urządzeń,
• znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektryki oraz automatyki będzie dodatkowym atutem,
• umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów, analityczno-inżynierskie podejście do realizacji zadań,
• motywacja i pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków,

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
• system premii okresowych,
• dodatek produkcyjny do sytemu pracy zmianowej,
• praca w młodym i dynamicznym zespole,
• możliwość zdobycia doświadczenia na danym stanowisku w branży biotechnologicznej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierające CV oraz opcjonalnie list motywacyjny poprzez portal oraz bezpośrednio na adres mailowy
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji Prosimy o dopisanie następującej klauzuli do aplikacji:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Kontakt

Tel. 0795544715
Ilość wysłanych formularzy: 3