POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

MECHANIK SAMOCHODOWY

DIESEL SERWIS ŁUKASZ WRONA

Pszczyna

ZADANIA:
diagnostyka samochodowa - mechanika/elektronika
mechaniczna naprawa samochodów
wykonywanie przeglądów zgodnie z arkuszami przeglądowymi
współpraca z mechanikami
OCZEKIWANIA:
wykształcenie minimum zawodowe (o kierunku samochodowym)
mile widziane doświadczenia na stanowisku Mechanika
wiedza dotycząca budowy samochodów
prawo jazdy kat. B
doświadczenie w dokonywaniu diagnostyki samochodowej mechanika/elektronika
uczciwość, bezkonfliktowość
poczucie odpowiedzialności
nastawienie na wysoką jakość wykonywanej pracy
dokładność, staranność rzetelność w wykonywaniu zadań
OFERUJEMY:
Pracę w młodym i dynamicznym zespole. Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia. Zapewniamy wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Szkolenia umożliwiające rozwój osobisty i zawodowy. Zapewniamy komfortowe warunki pracy.

Kontakt

Tel. 608353382
Ilość wysłanych formularzy: 2