POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Pracownik biurowy

SPYRA Szymon Spyra

Pszczyna

Prężnie rozwijająca się firma SPYRA Szymon Spyra poszukuje pracownika na stanowisko pracownik biurowy.

Opis stanowiska:
- Przygotowanie dokumentów i materiałów dla przełożonych
- Odpowiedzialność za efektywny przepływ informacji i dokumentów w firmie
- Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej z firmy
- Obsługa firmowej poczty elektronicznej, odbieranie telefonów
- Przyjmowanie interesantów
- Bieżąca współpraca z zespołem
- Organizacja zebrań, konferencji oraz spotkań służbowych przełożonego
- Umawianie spotkań przełożonego
- Zaopatrywanie biura w materiały biurowe
- Dbanie o pozytywny wizerunek zarówno sekretariatu jak i firmy

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Znajomość pakietu Office i i obsługi sprzętów biurowych
- Umiejętność redagowania pism
- Znajomość procedur obiegu dokumentów
- Znajomość języka angielskiego/niemieckiego/rosyjskiego w stopniu komunikatywnym
- Prawo jazdy kat. B
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej
- Wielozadaniowość
- Pozytywne nastawienie i energiczność
- Wysoka kultura osobista
- Komunikatywność
- Lojalność i dyskrecja

Oferujemy:
- Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Ciekawą i pełną wyzwań pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy wysłać CV na adres biuro@spyra.co

Kontakt

Tel. 32 210 02 01
Ilość wysłanych formularzy: 13