POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Magazynier

Smart Solution Sp. z o.o.

Pszczyna

Smart Solution Sp. z o.o. z siedzibą w Jankowicach to dynamicznie rozwijająca się firma, którą tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży e-commerce. Jesteśmy młodym, ambitnym oraz znaczącym zespołem, który odnosi sukcesy na międzynarodowym rynku handlowym.

Jeśli posiadasz umiejętności pracy w zespole, jesteś osobą dokładną, sumienną i gotową do współpracy z nami, chętnie zaoferujemy Ci pracę na stanowisku: Magazynier

Zakres obowiązków:
- Przyjmowanie towaru na magazyn
- Przygotowywanie towaru pod wysyłkę
- Pakowanie towaru do wysyłek kurierskich
- Sprawdzanie zgodności dokumentów dostawy z dostarczonym towarem
- Przeliczanie towarów

Naszym nowym pracownikom oferujemy:
- Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
- Praca w młodym i ambitnym zespole
- Dobrze wyposażone stanowisko pracy

Swoje zgłoszenie należy przesłać na adres: hr@esmart.com.pl
W tytule wiadomości prosimy o wpisanie stanowiska.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Smart Solution Sp. z o.o. z siedzibą w Jankowicach, ul. Złote Łany 52A zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).” Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Smart Solution Sp. z o.o. z siedzibą w Jankowicach, adres: ul. Złote Łany 52A, 43-215 Jankowice, KRS: 0000491202, NIP: 6381809338, REGON: 243471027.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, zgoda może zostać wycofana w każdym czasie poprzez wysłanie pisemnego oświadczenia na adres Administratora lub wiadomości e-mail na adres odo@esmart.com.pl . Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Kontakt

Tel. 883-380-666
Ilość wysłanych formularzy: 12