POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Elektryk

Zakład Usług Ogólnobudowlanych KERIMBUD Marek Pieniążek

Czechowice-Dziedzice

Zakład Usług Ogólnobudowlanych KERIMBUD z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach poszukuje osób do pracy na stanowisku Elektryk.

Obowiązki:
- wykonywanie instalacji elektrycznych w domach oraz budynkach wielorodzinnych,
- montanaż i naprawa instalacji oświetleniowych,
- montaż, naprawa i bieżąca konserwacja instalacji elektrycznych .

Wymagania:
-wykształcenie minimum średnie techniczne o profilu elektrycznym lub pokrewne
- prawo jazdy kategorii B,
- mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV,
- dyspozycyjność,
- umiejętność pracy w zespole oraz w ramach pracy samodzielnej.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie i zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na etat, praca w godzinach 7-15 w dni robocze,
- niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenia,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego.

Wszelkie dodatkowe informacje udzielamy pod numerem telefonu 604 976 454
w godzinach 10.00 -13.00.

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres e-mail : kerimbud@gmail.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Z.U.O. KERIMBUD ul. Krzanowskiego 16/11, 43-502 Czechowice-Dziedzice zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Kontakt

Tel. 604 976 454
Ilość wysłanych formularzy: 2