POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Kasjer - Sprzedawca

Multi-Form II Sp. z o.o.

Pszczyna

FIRMA MULTI-FORM II Sp z o.o. zajmująca się sprzedażą artykułów wyposażenia wnętrz zatrudni osobę na stanowisko:

KASJER-SPRZEDAWCA

Praca na cały etat.
Miejsce pracy Pszczyna.
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres
m.paliczka@multiform.pl

Wymagania :
wykształcenie min. średnie,
komunikatywność,
umiejętność pracy w zespole,
punktualność,
wysoka kultura osobista,
rzetelność,
obsługa komputera,
uczciwość,
odpowiedzialność i zaangażowanie,
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie przepływu takich danych, informuję, iż administratorem Twoich danych osobowych w przypadku przesłania dokumentów aplikacyjnych będzie Spółka MULTI-FORM II Sp. z o.o., z siedzibą w Tychach, ul. Fabryczna 11, KRS: 129 - pokaż numer telefonu - 2.

Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zawarciem umowy o pracę, w ramach konkretnego procesu rekrutacyjnego. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów. W celu uzyskania dalszych informacji zapraszamy do zapoznania się z nasza Polityką prywatności rodo.multiform.pl/

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez MULTI-FORM II Sp. z o.o.

Jeśli chcesz, aby po zakończeniu rekrutacji, Twoje CV pozostało w naszej bazie danych w celu wykorzystania w przyszłości, zamieść w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę:

Niniejszym wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV w celu wzięcia udziału w obecnych i przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez MULTI-FORM II Sp. z o.o. w tym umieszczenie moich danych osobowych w bazie rekrutacyjnej i przechowywanie ich przez okres 12 miesięcy.

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 6
Następne » Powrót