POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

PRACA OD ZARAZ!!!! PROJEKTANT, ASYSTENT PROJEKTANTA

KMR ARCHITEKCIE Sp. z o. o.

Pszczyna

KMR ARCHITEKCI sp. z o.o. - pracownia projektowa z Pszczyny
poszukuje pracownika na stanowisko projektanta,konstruktora z doświadczeniem.

Główne obowiązki:

- Wykonywanie projektów budowlanych i wykonawczych budynków,
- Koordynacja projektów branżowych,
- Załatwienie spraw urzędowych - opcjonalnie,

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (preferowane kierunki budownictwo, architektura),
- dobra znajomość programów CAD i do obliczeń konstrukcyjnych (opcjonalnie),
- posiadanie ogólnej wiedzy z zakresu prawa budowlanego i warunków technicznych,
- umiejętność pracy w zespole,
- kreatywność,
- dodatkowym atutem będzie znajomość procedur administracyjnych,
- mile widziane uprawnienia

Wynagrodzenie:
W zależności od umiejętności i doświadczenia. Atrakcyjne wynagrodzenie. Forma zatrudnienia do omówienia. Nie interesuje mnie praca zdalna.

Aplikacje prosimy wysyłać na e-mail: sekretariat@kmrarchitekci.pl

Kontakt

Tel. 693698300
Ilość wysłanych formularzy: 0