POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Specjalista ds. Sprzedaży w Bielsku-Białej

Bonito.pl

Bielsko-Biała

Bonito.pl to nowoczesna księgarnia internetowa oferująca swoim Klientom najszerszą w Polsce ofertę książek i podręczników, oraz najwyższe standardy obsługi Klienta. Źródłem naszego sukcesu są zaangażowanie i kompetencje naszych Pracowników.

Aktualnie poszukujemy osób, które podejmą pracę na stanowisku:

Pracownik Punktu Odbioru Zamówień w Bielsku- Białej (ul. 11 Listopada)

Opis stanowiska:
• wydawanie zamówień w punkcie odbioru,
• sprzedaż książek znajdujących się w bieżącej ofercie,
• nadzór nad prawidłowym przebiegiem realizacji zamówień,
• przyjmowanie dostaw asortymentu,
• dbałość o należyty wygląd punktu odbioru i miejsca pracy.

Wymagania:
• dyspozycyjność zmianowa w dni robocze od poniedziałku do piątku w przedziale godzinowym 8-20 (8 godzin dziennie) oraz w soboty w godzinach 10-16,
• zaangażowanie w wykonywaną pracę,
• rzetelność i dokładność w realizowanych obowiązkach,
• zdolność szybkiego uczenia się i pracy pod presją czasu,
• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
• pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o silnej pozycji na rynku,
• pozytywną atmosferę i wysoką kulturę pracy,
• elastyczność w planowaniu grafiku pracy,
• preferencyjne zniżki na produkty znajdujące się w ofercie sklepu,
• kompleksowe szkolenia gwarantujące ciągły rozwój,
• możliwość skorzystania z karty Multisportu,
• umowę o pracę na pełny etat.

CV prosimy przesyłać przez formularz.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłączenie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie dobrowolnie podanych przeze mnie, moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Bonito.pl sp. z o.o. z siedzibą w Modlniczce na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży, a to zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - ogólne rozporządzenie o ochronie danych oraz regulacji krajowych."

Informujemy że proces rekrutacyjny trwa do 30.11.2019r. Wszystkie przekazane dokumenty (zarówno te w formie papierowej, jak i w formie elektronicznej) zawierające dane osobowe są niezwłocznie usuwane z wszelkich nośników na jakich zostały zapisane, nie później niż w terminie 30 dni od dnia zakończenia procesu rekrutacji.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy na stronę bonito.pl/rodo.

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 4
Następne » Powrót