POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Pracownik lakierni proszkowej / Pakowacz elementów gotowych

PHF Radosław Borgieł

Czechowice-Dziedzice

Firma PHF Element jest producentem wyposażenia sklepów, konstrukcji stalowych oraz elementów urządzeń i maszyn dla przemysłu. Swoją działalność prowadzi w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Junackiej.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

• Pracownik lakierni proszkowej
• Pakowacz elementów gotowych

Zakres obowiązków:

• Przygotowanie powierzchni elementów do lakierowania
• Nanoszenie powłok lakierniczych metodą proszkową
• Zakładanie detali na zawieszki
• Pakowanie elementów gotowych
• Inne prace pomocnicze związane z produkcją

Oczekiwania:

• Motywacja do pracy
• Bardzo dobra organizacja pracy oraz ukierunkowane na jakość i dokładność
• Mile widziane doświadczenie na stanowisku lakiernika proszkowego

Oferujemy:

• Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
• Umowę o pracę (od 1 dnia pracy)
• Miłą atmosferę w doświadczonym zespole
• Odzież ochronna BHP
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę w systemie jedno lub dwuzmianowym

Twoje CV wyślij na adres: rborgiel@phf-element.pl

Do przesyłanych dokumentów prosimy dołączyć podpisane oświadczenie o treści jak poniżej:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszych dokumentach do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 4
Następne » Powrót