POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Doradca klienta/projektant/sprzedawca w salonie meblowym

"OSCAR MEBLE" Rafał Śleziak

Wilkowice

Firma ''Oscar Meble''RAFAŁ ŚLEZIAK otwiera w miejscowości Bystra ul. Szczyrkowska ( trasa Bielsko-Biała - Szczyrk ) nowy salon meblowy - wyposażenia wnętrz i tworzy nowy zespół, do którego zaprasza osoby zainteresowane stałą , ciekawą pracą z możliwością podnoszenia swoich kwalifikacji.
Poszukujemy osobę na stanowisku doradca klienta/projektant/sprzedawca.
Obowiązki i wymagania:
- kompleksowa obsługa klienta w salonie meblowym i wyposażenia wnętrz,
- przyjmowanie towaru i sprawdzanie dokumentacji,
- przyjmowanie zamówień od klientów i nadzór nad ich realizacją,
- projektowanie mebli kuchennych i innych na indywidualne zamówienie klienta,
- przygotowywanie wizualizacji,
- tworzenie ofert oraz wycen,
- sprzedaż produktów z oferty salonu,
- umiejętność obsługi komputera (Office, Pro100 , Autocad)
- znajomość rynku i trendów branży wyposażenia wnętrz,
- umiejętności dekoratorskie będą dodatkowym atutem,
- sprzedaż urządzeń AGD należących do oferty firmy,
- dbałość o estetykę ekspozycji i należy wygląd salonu
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży meblarskiej,
- wysoka kultura osobista,
- obsługa kasy fiskalnej,
- kreatywność i dobra organizacja pracy,
- prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:
- pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- motywujące warunki pracy ( premia uznaniowa i obrotowa)
- szkolenia branżowe,
- możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kwalifikacji,
- miłą atmosferę w pracy.

Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV
wraz z Klauzulą RODO
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Kontakt

Tel. 662827959
Ilość wysłanych formularzy: 6
Następne » Powrót