POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Praca dodatkowa w Czechach

Work Service S.A.

Za granicą

Pracujesz w Czechach? Masz wolne dni od pracy i chcesz sobie dodatkowo zarobić?

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Mamy dla Ciebie super ofertę.

Poszukujemy osoby do rozwieszania plakatów na terenie Czech - m.in. Brno, umieszczania ogłoszeń z ofertami pracy, pozyskiwanie pracowników.

Oferujemy:
- polską umowę zlecenie,
- dogodne godziny pracy - indywidualne dopasowanie,
- prace zdalną - kilka godzin dziennie,
- wsparcie ze strony wyszkolonego zespołu.

Wymagamy:
- znajomości języka Czeskiego,
- mile widziany status student,
- jeżeli będziesz posiadał samochód będzie to Twoim dodatkowym atutem,
- zaangażowania w powierzone zadania,
- sumienności i uczciwości.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres email: Agnieszka.Bebak@workservice.pl

Agencja Pracy Tymczasowej Work Service
Ul. Mickiewicza 19/2a
43-300 Bielsko-Biała
Tel. 797 990 648

Prosimy o dołączenie klauzul: „Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez Work Service S.A. co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych.” „Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Service S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi”
Administratorem danych osobowych jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, Sky Tower, ul. Gwiaździsta 66.
W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych przez spółki zależne i powiązane z Work Service S.A. administratorami danych osobowych są również: Finance Care Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66; Industry Personnel Services Sp. o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66; Krajowe Centrum Pracy Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66; Sellpro Sp. o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66; Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Murckowska 14; Work Service International Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66.
Dane przetwarzane są przez administratorów w celach: rekrutacji / zatrudnienia/ udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu wykonania umowy lub/i nawiązania kontaktu. Każdy ma prawo do wglądu w swoje dane oraz by je poprawiać. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. W każdym momencie możesz wycofać swoją zgodę.

Kontakt

Tel. 797-990-648
Ilość wysłanych formularzy: 1
Następne » Powrót