POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Rzeźnik - Wykrawacz od zaraz! Niemcy!

Axialus S.A.

Za granicą

Firma Axialus obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Rzeźnik - Wykrawacz (k/m)

lokalizacja: okolice Koblenz

Główne zadania:

Oferujemy:
umowę o pracę
wynagrodzenie 14 EUR/h brutto
Dodatki za nadgodziny +25%,
Dodatki za niedzielę +25%,
Dodatki za święta +100%,
darmowe zakwaterowanie
darmowy kurs językowy

praca przy produkcji wędlin i kiełbas
komisjonowanie/pakowanie wyrobów
praca w chłodni i na magazynie

Wymagania:
doświadczenie na podobnym stanowisku lub w branży spożywczej
Niemiecki/Angielski A1
własny samochód na wyjazd - mile widziany
praca też dla par

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania aplikacji na adres rekrutacja.niemcy@axialus.pl lub proszę o kontakt pod numerem telefonu z działem rekrutacji: Ilona 785-513-304 , Max: 693-803-040

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A. z oddziałem we Wrocławiu, nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032, poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Niemczech.

Do aplikacji proszę o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Kontakt

Tel. 693803040
Ilość wysłanych formularzy: 1