POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Fizjoterapeuta

Uzdrowisko Goczałkowice Zdrój Spółka z o.o.

Goczałkowice-Zdrój

Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój przyjmie do pracy w weekendy na stanowisko Fizjoterapeuta

Wymagania:
- wykształcenie uprawniające do samodzielnego wykonywania zawodu fizjoterapeuty
- mile widziane doświadczenie na stanowisku fizjoterapeuty
- dobry kontakt z pacjentem

Klauzula informacyjna
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku informuję, że :
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój sp. z o.o. z siedzibą w Goczałkowicach-Zdroju 43-230 ul. Uzdrowiskowa 54, telefon : 32 449 2101
2. Kontakt z osobą dbającą o ochronę powierzonych przez Panią/Pana danych osobowych jest zapewniony pod adresem e-mail: iod@gozdroj.pl lub poprzez pocztę tradycyjną na adres Administratora Danych Osobowych z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych”.
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu obecnej rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.,
4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane na czas przeprowadzenia obecnej rekrutacji.
5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do usunięcia.
6. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczy naruszenia przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.
7. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przez Kodeks Cywilny jest obowiązkowe, a w pozostałym zakresie dobrowolne.

Kontakt

Tel. 324492039
Ilość wysłanych formularzy: 3
Następne » Powrót