POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY (z możliwością przyuczenia)

Śląskie Centrum Naukowo - Technologiczne Przemysłu Lotniczego Sp. z o. o.

Czechowice-Dziedzice

Obowiązki:
- naprawa, konserwacja i regeneracja form kompozytowych i aluminiowych;
- czyszczenie form w trakcie oraz po zakończeniu produkcji;
- obsługa urządzeń warsztatowych;

Wymagania:
- wykształcenie min. zawodowe techniczne;
- doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej (może być także emeryt górniczy);
- umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich i narzędzi pomiarowych;
- mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku ślusarza narzędziowego (jeśli nie, to jest możliwość przyuczenia);
- mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych;
- umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów natury technicznej;
- odpowiedzialność, systematyczność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;
- wysoki poziom zaangażowania w wykonywaną pracę;
- komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:
- możliwość pracy w środowisku nowoczesnych technologii kompozytowych;
- możliwość rozwoju zawodowego;
- wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania w realizowane obowiązki;
- elastyczny tryb pracy - ilość i pora świadczenia pracy do indywidualnego ustalenia z pracodawcą;

Kontakt:
Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojego CV na adres mailowy: biuro@scntpl.pl

Składając ofertę pracy prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Śląskie Centrum Naukowo - Technologiczne Przemysłu Lotniczego Sp. z o. o. z siedzibą w Czechowicach - Dziedzicach przy ul. Nad Białką 25 moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Jeżeli wyrażają Państwo chęć udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Śląskie Centrum Naukowo - Technologiczne Przemysłu Lotniczego Sp. z o. o. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Nad Białką 25, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.
Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Śląskie Centrum Naukowo - Technologiczne Przemysłu Lotniczego Sp. z o. o. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Nad Białką 25.

Pełny obowiązek informacyjny znajduje się na stronie: www.scntpl.pl

Kontakt

Tel. 32 779 60 00
Ilość wysłanych formularzy: 7