POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Webmaster - koder stron internetowych

Foxstudio

Pszczyna

Opis stanowiska :

- programowanie stron internetowych na bazie WordPress (kodowanie materiałów graficznych oraz programowanie modułów specjalnych)
- uczestnictwo w fazie analizy projektowej systemów
- wdrażanie rozwiązań informatycznych wspierających działania marketingowe firmy

Wymagania :

- dobra znajomość platformy WordPress
- znajomość PHP w stopniu umożliwiającym wprowadzanie modyfikacji w WordPress
- dobra znajomość współczesnego użycia HTML / XML / CSS / JavaScript
- umiejętność cięcia i kodowania materiału graficznego do HTML + CSS zgodnie z W3C
- znajomość systemów i narzędzi firmy Microsoft
- umiejętności analitycznego myślenia oraz dokładność
- postawa nastawiona na rozwiązywanie problemów oraz podnoszenie własnych kwalifikacji
- umiejętność pracy w zespole
- znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej

Dużymi atutami będą :
- przykłady dostępne w Internecie pokazujące doświadczenie w tworzeniu stron internetowych
- znajomość SQL na potrzeby CMS
- doświadczenie w technice responsive web design
- wiedza na temat SEO

Oferujemy :
- pracę przy ciekawych i zróżnicowanych projektach
- możliwość rozwoju zawodowego
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia oraz umiejętności
- pakiet socjalny (dodatkowe ubezpieczenie)

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0