POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Pomocnik montera instalacji

INSTALDOM

Czechowice-Dziedzice

Firma instalacyjna znajdująca się w Czechowicach-Dziedzicach poszukuje do pracy pomocnika montera/instalatora. Praca na pełen etat, w godzinach 8.00 do 16.00 od poniedziałku do piątku. Zatrudnienie docelowo na umowę o pracę. Pierwsza umowa na okres próbny. Wynagrodzenie adekwatne do przedstawionych kwalifikacji.

Zadania:

- pomoc przy montażu, naprawie, przebudowach i renowacjach instalacji wodnych i gazowych

- pomoc przy instalowaniu rur i urządzeń sanitarnych, wykonywaniu przyłączy wody i innych pracach okołobranżowych

- stanowisko nie wymaga podejmowania samodzielnych decyzji w kwestii branżowej, osoba podległa pracownikowi decydującemu

Wymagania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane (brak doświadczenia nie skreśla kandydata)

- Prawo jazdy kat. B (nie jest to jednak warunek decydujący)

- Wykształcenie min. podstawowe, zawodowe, ogólne, techniczne, mile widziane kierunkowe

- Osoba uczciwa, nie pijąca, kulturalna, sprawna fizycznie, komunikatywna i umiejąca współpracować w grupie.

Na dzień dzisiejszy potrzebujemy dwóch pracowników. Praca od zaraz.

Wszelkie bliższe informacje na temat oferty udzielamy telefonicznie po numerem 32 3239917.

Kontakt

Tel. 323239917
Ilość wysłanych formularzy: 2