POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Sprzedawca oddział Pszczyna / Czechowice-Dziedzice

DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Spółka Jawna

Pszczyna

Firma DOMUS z ponad 29-cio letnim doświadczeniem na rynku w branży elektroinstalacyjnej oraz wodno-kanalizacyjnej, posiadająca 3 oddziały: w Czechowicach- Dziedzicach: siedziba firmy- hurtownia elektroinstalacyjna, oddział wod-kan, w Pszczynie - hurtownia elektryczna, współpracująca z wiodącymi producentami i dystrybutorami branży elektrycznej, wod-kan, obsługująca kilkudziesięciu instalatorów branży elektrycznej oraz wod-kan
zatrudni pracownika na stanowisko:

SPRZEDAWCA - Oddział PSZCZYNA / Czechowice-Dziedzice

Opis stanowiska:
- obsługa klienta
- wprowadzanie faktur
- nadzorowanie zapasów magazynowych
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy
- dbałość o wysoki poziom obsługi klienta
- nadzorowanie estetycznej ekspozycji produktów

Od kandydata/tki oczekujemy:
- wykształcenia średniego
- umiejętności sprzedażowych
- łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
- samodzielności oraz systematyczności
- mile widziane doświadczenie w branży elektrycznej

W zamian oferujmy:
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
- dodatkowe ubezpieczenie grupowe, możliwy również pakiet ubezpieczenia zdrowotnego dla pracownika oraz rodziny
- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę w sympatycznym, zgranym zespole

PRACA W PSZCZYNIE lub w Czechowicach-Dziedzicach

CV + list motywacyjny prosimy przesłać na adres:
praca@domus.info.pl, dostarczyć osobiście do hurtowni ul. Dobrawy 1, 43-200 Pszczyna lub do siedziby firmy ul. Zielona 9a 43-502 Czechowice-Dziedzice

Prosimy o zawarcie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Kontakt

Tel. 603382400
Ilość wysłanych formularzy: 5
Następne » Powrót