POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Majster budowy

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Kraków

Agencja pośrednictwa pracy HR SIGMA poszukuje dla naszego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko:

Zakres obowiązków:

•Przygotowywanie przedmiarów i obmiarów robót.
•Koordynacja robót wykonywanych przez podwykonawców.
•Organizacja pracy brygad własnych.
•Ustalanie kolejności i terminów wykonania robót na podstawie przyjętego harmonogramu.
•Przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom.
•Prowadzenie dystrybucji dokumentacji.
•Przygotowanie zapytań ofertowych dla podwykonawców oraz danych do umów z podwykonawcami.
•Zgłaszanie zapotrzebowania materiałowego, przygotowywanie zamówień.
•Sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym.

Wymagania:

•Wykształcenie kierunkowe techniczne: budownictwo.
•Prawo jazdy kat. B
•Umiejętność czytania dokumentacji budowlanej.
•Znajomość programu AUTO-CAD, NORMA PRO, MS Office (dodatkowym atutem będzie znajomość MS Project).
•Samodzielność i skrupulatność, zaangażowanie w obowiązki.
•Umiejętność zarządzania procesem budowlanym.
•Umiejętność pracy zespołowej.
•Znajomość technologii związanych z realizacją stanu surowego i robót wykończeniowych budynków.

Oferujemy:

• Bardzo atrakcyjne stałe wynagrodzenie miesięczne z możliwością dodatkowych premii za wyniki.
•Praca w rozwijającej się firmie budowlanej
•Atrakcyjne wynagrodzenie.
•Praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole.
•Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji.

Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie swojej aplikacji.

Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl

Prosimy o umieszczenie w składanej aplikacji (podaniu) o pracę klauzuli o następującej treści:

Klauzula RODO
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 1