POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Pracownik narzędziowni

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Bielsko-Biała

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Obowiązki:
• wykonywanie prac warsztatowych i ślusarskich
• praca z rysunkami technicznymi
• obsługa frezarki, tokarki, szlifierki
• weryfikacja stanu narzędzi
• prowadzenie ewidencji i nadzoru nad narzędziami

Wymagania:
• wykształcenie średnie techniczne (technikum elektryczne, mechaniczne itp.)
• znajomość obsługi komputera (Excel, Word, Windows)
• podstawowa wiedza z zakresu urządzeń elektrycznych -budowa,
funkcjonalność
• zdolności manualne (konieczne przy pracy w narzędziowni)
• zdolność analitycznego i technicznego myślenia
• doświadczenie z obróbki skrawaniem-obsługa maszyn
• doświadczenie w obsłudze maszyn warsztatowych- piła, szlifierka, wiertarka

Oferujemy:
• bardzo dobre warunki pracy
• stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
• pracę w kreatywnym i zgranym zespole
• możliwości rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• uregulowany czas pracy,
• zdobycie wiedzy z zakresu pracy w narzędziowni - prace ślusarskie
• perspektywy awansu, rozwoju i realizacji ambicji zawodowych

Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV adres: CV@HRSIGMA.PL

Więcej ogłoszeń na stronie : www.hrsigma.pl

W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska . Na przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie numeru ref. : PProd/AA/07/2019

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) APLIKUJ

Kontakt

Tel. 577555490
Ilość wysłanych formularzy: 0
Następne » Powrót