POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

MISTRZ W DZIALE OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW I KANALIZACJI

Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej Sp. z o.o.

Czechowice-Dziedzice

Wymagania niezbędne:
- wykształcenie wyższe techniczne: preferowane o kierunku inżynieria i ochrona środowiska,
- znajomość zagadnień z dziedziny gospodarki wodno- ściekowej, w tym oczyszczalni ścieków z gospodarką biogazem potwierdzona posiadaną praktyką,
- znajomość zagadnień z zakresu przeprowadzania remontów i konserwacji pomp, mieszadeł, dmuchaw;
- znajomość zagadnień z zakresu eksploatacji sieci kanalizacyjnych oraz przepompowni ścieków:
- umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu zespołem, samodzielność

Wymagania dodatkowe, mile widziane:
- mile widziane posiadanie kwalifikacji dozorowych w zakresie elektrycznym, energetycznym i gazowym.

Główne zadania charakteryzujące stanowisko:
- określanie prac na ciągu technologicznym zgodnie z wytycznymi Kierownika;
- nadzór nad właściwą eksploatacja urządzeń oczyszczalni ścieków, sieci kanalizacyjnej oraz przepompowni ścieków.
- nadzór nad prowadzonymi przeglądami, remontami i konserwacją urządzeń oczyszczalni i przepompowni ścieków oraz sieci kanalizacyjnej;
- ocena stanu technicznego sieci kanalizacyjnej wraz z obiektami, urządzeń oraz instalacji;
- przygotowanie korespondencji do URE w zakresie eksploatowanych agregatów kogeneracyjnych;
- wykonywanie przeglądów sieci kanalizacji sanitarnej pod kątem ujawnienia nieprawidłowości oraz planowania remontów;
- opiniowanie dokumentacji technicznej w zakresie oczyszczalni ścieków oraz sieci kanalizacyjnej;
- wydawanie poleceń podległym pracownikom w zakresie realizacji prac do wykonania.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- system pracy jednozmianowej,
- samodzielne stanowisko z możliwością wdrażania nowych pomysłów,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
- możliwość dalszego rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie,
- bogaty pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (list motywacyjny oraz CV) wraz z klauzulą: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) przez Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej Sp. z o.o. w Czechowicach-Dz. ul. Szarych Szeregów 2 zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji”.

na adres e-mail: pim@pim.czechowice-dziedzice.pl
lub

43-502 Czechowice-Dziedzice ul. Szarych Szeregów 2
tel. 32/215 43 40, 215 29 56

Nadesłanych zgłoszeń nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty pracy.

Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej Sp. z o.o. w Czechowicach-Dziedzicach, przy ul. Szarych Szeregów 2.
Pełny obowiązek informacyjny znajduje się na stronie: www.pim.czechowice-dziedzice.pl/www_1.0/index.php/strefa-klienta/rodo-w-pim-sp-z-o-o

Kontakt

Tel. 2154340
Ilość wysłanych formularzy: 0
Następne » Powrót