POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

młodszy specjalista ds. marketingu

LONTEX Sp. z o.o. Sp. komandytowa

Czechowice-Dziedzice

Oferujemy prace na stanowisku młodszy specjalista ds. marketingu na podstawie umowy o pracę.
zakres obowiązków:
• budowanie pozytywnego wizerunku firmy

• branie udziału w działaniach promocyjnych wspierających sprzedaż produktów i usług

• tworzenie lub nadzorowanie kampanii reklamowych (Google ADS, Facebook, media tradycyjne)

• organizowanie udziau firmy w targach, konferencjach i wydarzeniach branżowych

• przygotowywanie i prowadzenie nadzoru nad produkcją materiałów marketingowych oraz gadżetów we współpracy z podwykonawcami

• wykonywanie projektów graficznych oraz materiałów do druku (gazetki promocyjne, katalogi, ulotki, opakowania produktów, grafiki SM)

• prowadzenie profilu firmowego w mediach społecznościowych (FB / IG)

• wprowadzanie zmian na wszystkich stronach internetowych firmy (obsługa CMS)

• współpracowanie z pozostałymi działami firmy, agencjami reklamowymi oraz drukarniami

wymagania:

• minimalne doświadczenie na podobnym stanowisku

• podstawowa znajomość programów graficznych (PS, Corel Draw)

• sumienność, kreatywność

oferujemy :

• stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

• szkolenia przygotowujące do zawodu

• szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

• dostęp do profesjonalnych narzędzi i urządzeń

• dobrą atmosferę

Kontakt

Tel. 3221527-97
Ilość wysłanych formularzy: 13
Następne » Powrót