POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

SPECJALISTA DS. KADR/KSIĘGOWY

Ambra Sp. z o.o.

Pszczyna

Ambra jest firmą zajmującą się dystrybucją produktów chemii gospodarczej i kosmetyków oraz organizatorem sieci Drogerie Koliber. Jesteśmy liderem na południu Polski oraz trzecią co do wielkości firmą w skali całego kraju w swojej branży. W ostatnim czasie przenieśliśmy naszą firmę do nowej, nowoczesnej lokalizacji, zapewniającej bardzo komfortowe warunki pracy oraz dającej firmie możliwość dalszego rozwoju.

Jesteśmy także częścią Grupy Eurocash - szóstej największej firmy w Polsce, zatrudniającej ponad 23.000 pracowników, co zapewnia wysokie standardy pracy oraz możliwość rozwoju w bardzo dużej organizacji.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko

SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI

MIEJSCE PRACY: Pszczyna

ZADANIA:
• Prowadzenie dokumentacji kadrowej
• Rozliczenie i ewidencja czasu pracy pracowników
• Sporządzanie miesięcznych rocznych deklaracji PFRON
• Przygotowywanie raportów na potrzeby GUS oraz innych zestawień kadrowo-płacowych
• Obsługa benefitów dla pracowników i zaświadczeń ZFŚS
• Księgowanie list płac i innych dokumentów źródłowych
• Współpraca z instytucjami zewnętrznymi
• Inne prace zlecone przez przełożonego

OCZEKIWANIA:
• Wykształcenie wyższe
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości, prawa pracy i prawa podatkowego
• Dobra znajomość pakietu MS Office ( w szczególności Excel)
• Samodzielność, dokładność, rzetelność oraz dobra organizacja pracy
• Komunikatywność i umiejętność budowania relacji z innymi
• Znajomość systemu Tema będzie dodatkowym atutem

DODATKOWO OFERUJEMY:
• umowę o pracę na pełen etat
• Ciekawą, pełną wyzwań prace w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
• Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
• Pakiet socjalny (paczki świąteczne i karty przedpłacone, pakiet Medicover, benefity sportowe, preferencyjne warunki ubezpieczenia)

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 13