POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI

Ambra Sp. z o.o.

Pszczyna

Ambra jest firmą zajmującą się dystrybucją produktów chemii gospodarczej i kosmetyków oraz organizatorem sieci Drogerie Koliber. Jesteśmy liderem na południu Polski oraz trzecią co do wielkości firmą w skali całego kraju w swojej branży. W ostatnim czasie przenieśliśmy naszą firmę do nowej, nowoczesnej lokalizacji, zapewniającej bardzo komfortowe warunki pracy oraz dającej firmie możliwość dalszego rozwoju.

Jesteśmy także częścią Grupy Eurocash - szóstej największej firmy w Polsce, zatrudniającej ponad 23.000 pracowników, co zapewnia wysokie standardy pracy oraz możliwość rozwoju w bardzo dużej organizacji.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko

MIEJSCE PRACY: Pszczyna

ZADANIA:
- Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z wymogami prawa oraz dbanie o poprawność wszelkich rozliczeń.
- Księgowanie faktur, wyciągów bakowych i innych dokumentów w systemie.
- Bieżąca kontrola i analiza zapisów księgowych.
- Realizacja przelewów do kontrahentów
- Wystawianie faktur sprzedaży usług
- Wystawianie i potwierdzanie sald dla kontrahentów
- Sporządzanie sprawozdań do GUS
- Kontakt ze współpracującymi bankami
- Inne prace zlecone przez przełożonego

OCZEKIWANIA:
- dobra znajomość obsługi komputera,
- znajomość programu MS Excel,
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- wiedza z zakresu księgowości,
- dużym atutem będzie wykształcenie kierunkowe,
- sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań

DODATKOWO OFERUJEMY:
- umowę o pracę na pełen etat,
- długofalową współpracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
- bezpłatną opiekę medyczną,
- paczki świąteczne i karty przedpłacone,
- pozapłacowe systemy motywacyjne (kolacje, vouchery do kina, wycieczki) oraz inne bardzo atrakcyjne benefity (kolonie letnie dla dzieci, ubezpieczenie grupowe, pikniki rodzinne i wiele innych)

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 16