POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Specjalista ds. Jakości

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Bielsko-Biała

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska:
• realizacja strategii w obszarze Zarządzania Jakością
• nadzór nad procedurami oraz instrukcjami
• organizacja kontroli procesów produkcyjnych oraz nadzorowanie planów
działania
• definiowanie i określanie wskaźników jakości oraz ich nadzorowanie
• opracowanie reklamacji, analiza błędów oraz nadzór nad procesami
• utrzymanie i dalszy rozwój systemu zarządzania jakością procesów
produkcyjnych w przedsiębiorstwie
• nadzór nad wyposażeniem pomiarowym

Wymagania:
• wykształcenie średnie lub wyższe (techniczne będzie dodatkowym atutem)
• doświadczenie na podobnym stanowisku lub w podobnym zakresie
obowiązków mile widziane
• znajomość obsługi programów Office z naciskiem na Excel
• komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, bardzo dobra
organizacja pracy, determinacja w dążeniu do celu, samodyscyplina
• otwartość, odpowiedzialność, zaangażowanie, pracowitość, umiejętność
pracy pod presją czasu

Oferujemy:
• pracę w młodym, dynamicznym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na
rynku
• umowę o pracę
• pracę od poniedziałku do piątku
• pracę w godzinach 8:00 - 16:00
• transparentne warunki wynagrodzenia
• możliwość rozwoju

Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV adres: CV@HRSIGMA.PL

Więcej ogłoszeń na stronie : www.hrsigma.pl

W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska . Na przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie numeru ref. : SdsJ/AA/07/2019

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Kontakt

Tel. 577555490
Ilość wysłanych formularzy: 3