POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

elektromonter/monter

STOLBUD PSZCZYNA SPÓŁKA AKCYJNA

Pszczyna

STOLBUD PSZCZYNA S.A.

Do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Monter/Elektromonter
Miejsce pracy: Pszczyna

Kluczowe zadania:
• Wyposażenie rozdzielnic w aparaturę elektryczną;
• Montaż układów pomiarowych;
• Montaż obwodów zasilających i sterowniczych;
• Realizacja planu produkcyjnego

Nasze wymagania:
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
• Doświadczenie w montażu aparatury elektrycznej;

Co oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
• Zmianowy system pracy;
• Wsparcie we wdrożeniu;
• Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje;
• Ciekawe, pełne wyzwań zadania w dynamicznym zespole.

Aplikacje zawierające list motywacyjny, CV prosimy składać na adres: Stolbud Pszczyna S.A., 43-200 Pszczyna, ul. Górnośląska 5b lub wysyłając na adres: rekrutacja.pszczyna@stolbud.pl
Prosimy o dopisanie na CV klauzuli:
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Stolbud Pszczyna S.A. z siedzibą w Pszczynie, w celu realizacji procesu rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdym czasie”.

Kontakt

Tel. 602 376 108
Ilość wysłanych formularzy: 0