POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Spawacz/Ślusarz/Tokarz/Frezer/Brygadzista

PLESS-GROUP SP. Z O. O.

Pszczyna

Firma PLESS-GROUP jest producentem filtrów przemysłowych, konstrukcji stalowych, elementów urządzeń i maszyn dla przemysłu ciężkiego. Swoją działalność prowadzi na terenie byłej Fabryki Elektrofiltrów ELWO w Pszczynie przy ul. Bielskiej 44,

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

• Spawacz,
• Ślusarz,
• Brygadzista,
• Operator pras hydraulicznych i mimośrodowych
• Tokarz/Frezer

Zakres obowiązków:

• Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
• Produkcja ślusarsko-spawalcznia

Oczekiwania:

• Motywacja do pracy,
• Chęć podnoszenia kwalifikacji,
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Bardzo dobra organizacja pracy oraz ukierunkowane na jakość i dokładność,
• Mile widziane uprawnienia spawalnicze,
• Mile widziane uprawnienie na wózki widłowe.

Oferujemy:

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym,
• Miłą atmosferę w doświadczonym zespole,
• Wysokie zarobki uwarunkowane umiejętnościami, wypłacane terminowo,
• Odzież ochronna BHP,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Szkolenia w celu podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych.

Proszę o kontakt pod numerem:

Proszę o przesyłanie CV na adres:
biuro@pless-group.com
tel. kont.: 534 233 001

Do przesyłanych dokumentów prosimy dołączyć podpisane oświadczenie o treści jak poniżej:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszych dokumentach do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Kontakt

Tel. 534233001
Ilość wysłanych formularzy: 12