POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Ślusarz/ Monter/ Spawacz / Tokarz

PLESS-GROUP SP. Z O. O.

Pszczyna

Firma PLESS-GROUP jest producentem filtrów przemysłowych, konstrukcji stalowych, elementów urządzeń i maszyn dla przemysłu ciężkiego. Swoją działalność prowadzi na terenie byłej Fabryki Elektrofiltrów ELWO w Pszczynie przy ul. Bielskiej 44,

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy oraz pełnym portfelem zamówień na rok 2020/2021 poszukujemy kolejnych pracowników na stanowisko:

• Ślusarz
• Monter
• Spawacz
• Tokarz

Zakres obowiązków:
• Wykonywanie prac ślusarskich zgodnie z rysunkiem technicznym i danymi wyjściowymi
• Wykonywanie prac spawalniczych w różnych zakresach średnic, grubości i pozycjach spawania, zgodnie z rysunkiem technicznym
• Wykonywanie prac pomocniczych, przygotowawczo-zakończeniowych
• Wykonywanie prac monterskich, mechanicznych zgodnie z dokumentacją techniczną
• Wykonywanie detali/operacji zgodnie z załączoną dokumentacją lub wzorem na maszynach do obróbki skrawaniem

Oczekiwania:
• Zaangażowanie i chęć do pracy
• Uprawnienia spawalnicze (aplikacja na stanowisko spawacz)
• Inne - charakterystyczne dla stanowiska

Oferujemy:
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym,
• Pracę w doświadczonym zespole,
• Możliwość rozwoju
• Szkolenia w celu podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych.

Proszę o przesyłanie CV na adres:
biuro@pless-group.com

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 3