POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Przedstawiciel handlowy

Lipowe Wzgórza

Lipowa

Prężnie rozwijająca się Firma Lipowe Wzgórza zatrudni Przedstawiciela handlowego.

Zakres obowiązków:
- aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
- utrzymanie relacji handlowych z kluczowymi klientami firmy na podległym terenie,
- wizyty handlowe,
- budowa długotrwałych relacji biznesowych,
- realizacja planów sprzedażowych.

Wymagania:
- gotowość podjęcia pracy mobilnej,
- zorientowanie na cel i wyniki,
- samodzielność i dobra organizacja,
- łatwość nawiązywania kontaktów,
- konsekwentność i pracowitość,
- posiadanie prawa jazdy kat. B,
- mile widziane doświadczenie w branży spożywczej produktów mięsnych.

Firma oferuje:
- stabilną praca w dynamicznie rozwijającej się organizacji (umowa o pracę),
- atrakcyjne wynagrodzenie stałe i system motywacyjny,
- premie świąteczne,
- pakiet socjalny,
- szkolenia oraz rozwój w obranym kierunku,
- możliwości rozwoju zawodowego i awansów,
- pracę w młodym zespole,
- niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, smartfon, tablet, komputer, bezprzewodowy internet).

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 9