POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

samodzielny księgowy / zastępca głównego księgowego

Module Technologies S.A.

Pszczyna

Firma produkcyjna z Pszczyny zatrudni samodzielnego księgowego / zastępcę głównego księgowego na zastępstwo - do 30 kwietnia 2020

Zadania:

• Tworzenie, wdrażanie, aktualizowanie oraz optymalizowanie procedur związanych z prawidłowym funkcjonowaniem obszaru księgowego
• Koordynacja kontaktów z podmiotami zewnętrznymi (urzędy i inne).
• Sporządzanie deklaracji podatkowych w zakresie VAT i CIT, przygotowanie rejestrów VAT (VAT-7, VAT-UE),
• Sprawozdawczość do NBP i GUS.
• Pomoc w przygotowaniu sprawozdania finansowego.
• Uzgadnianie sald, wyjaśnianie niezgodności oraz analiza zapisów oraz nadzór nad poprawnością księgowań.
• Wsparcie w bieżących zadaniach działu finansowo-księgowego.
• Ścisła współpraca z Dyrektorem Finansowym i Główną Księgową

Oczekiwania:

• Kierunkowe wykształcenie
• Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
• Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel.
• Znajomość programu księgowego Symfonia - warunek konieczny
• Zaangażowania i inicjatywy w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
• Proaktywnego podejścia do rozwiązywania problemów.
• Skrupulatności, samodzielności, odpowiedzialności i wysokiej etyki zawodowej.

Oferujemy:
• możliwość rozwoju zawodowego,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony - na zastępstwo do 30 kwietnia 2020

Kontakt

Tel. 32 5066100
Ilość wysłanych formularzy: 1