POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Montażysta ogrodzeń / Brygadzista

PLESS-BRAM

Pszczyna

Opis stanowiska:

-Prowadzenie montaży ogrodzeń bram ogrodzeniowych
-rozliczanie prac brygady
-znajomość procesów budowlanych i rysunku technicznego

Wymagania:
-prawo jazdy kat. B
-dyspozycyjność,
-sumienność,rzetelność w pracy
-umiejętność kierowania zespołem

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
-przyjazną atmosferę pracy w zespole zgranych i kompetentnych osób
-możliwość wykonania kursów doszkalających

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji w Pless-Bram Sp. z o.o.(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Kontakt

Tel. 570-970-001
Ilość wysłanych formularzy: 0