POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

Electropoli Poland Sp z o.o.

Bielsko-Biała

OPIS PRACODAWCY:
Jesteśmy profesjonalnym dostawcą usług obróbki powierzchniowej w zakresie ochrony antykorozyjnej i aspektu wizualnego detali wykonanych z metalu i tworzyw sztucznych. Posiadamy nowoczesne linie lakiernicze i galwaniczne o wysokiej wydajności i wysokich parametrach powłoki. Obecnie jesteśmy liderem europejskim w branży powłok ochronnych dla motoryzacji.
Więcej informacji na stronie www.electropoli.pl

OPIS STANOWISKA:
Osoba zatrudniona na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. Logistyki będzie odpowiedzialna m.in.za:
- pozyskiwanie, monitorowanie i analiza harmonogramów dostaw do klienta;
- opracowanie szczegółowego i optymalnego planu produkcji;
- nadzór nad bieżącą realizacją planów produkcyjnych i sporządzanie raportów;
- tworzenie harmonogramów wysyłek do klientów i nadzór nad ich terminowością;
- ścisła współpraca z działem produkcji, jakości i technologii.

WYMAGANIA:
- wykształcenie wyższe, mile widziane z zakresu logistyki,
- min. rok doświadczenia w dziale logistyki,
- dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
- mile widziana znajomość języka niemieckiego,
- wiedza w zakresie metod i technik zarządzania zapasami,
- wiedza z zakresu planowania produkcji,
- znajomość procesów planowania dystrybucji,
- komunikatywność, dyspozycyjność i umiejętność pracy w zespole.

FIRMA OFERUJE:
­- atrakcyjny pakiet wynagrodzenia wraz z premią, dodatkami i nagrodami oraz bogatymi świadczeniami z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
­- możliwość rozwoju zawodowego - system szkoleń, ścieżka rozwoju w wewnętrznej strukturze firmy, kursy specjalistyczne i podnoszące kwalifikacje,
­- pakiet kultura - konkursy dla pracowników oraz ich dzieci, dofinansowanie do biletów do teatru, kina oraz wycieczek turystycznych dla pracowników i ich rodzin,
­- pakiet zdrowie - dofinansowane przez pracodawcę ubezpieczenia zdrowotne (prywatna służba zdrowia) dla pracowników i ich rodzin,
­- pakiet sport - dofinansowane przez pracodawcę karnety sportowe (baseny, siłownie) oraz aktywności sportowe pracowników (piłka nożna, bieganie, triatlon),
­- stołówka pracownicza oferująca śniadania i obiady w atrakcyjnych cenach,
­- możliwość rozwojowej i satysfakcjonującej pracy w dobrej atmosferze, w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji w branży Automotive.

DODATKOWE INFORMACJE:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: praca@electropoli.pl podając w temacie wiadomości nazwę stanowiska: "Młodszy Specjalista ds. Logistyki".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez Electropoli Poland Sp z o.o., w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez Electropoli Poland Sp z o o., w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

KLAUZULA INFORMACYJNA:

Pragniemy poinformować, jakie dane zbieramy i dlaczego oraz jak ich używamy w procesach rekrutacji.
Trzy główne rodzaje danych, które gromadzimy to:
- dane kontaktowe,
- dane dotyczące przebiegu kariery i wcześniejszego zatrudnienia
- dane dotyczące posiadanych uprawnień/umiejętności.

Pani/Pana dane przetwarzamy na podstawie przepisów Ustawy z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy w szczególności art. 22-1 oraz w przypadku Pani/Pana zgody - dane będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji, na podstawie art. 6 ust.1 lit. a RODO.

WAŻNE! W dowolnym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonych zgód, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano do czasu ich cofnięcia.

Może się również zdarzyć, że Pana/Pani dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 punkt f RODO* (prawnie uzasadnione interesy realizowane przez spółkę) - mogą Państwo w dowolnym momencie wnieść sprzeciw - z przyczyn związanych ze swoją szczególną sytuacją - wobec przetwarzania swoich danych opartych na tej podstawie.

Dane podawane na potrzeby rekrutacji podaje Pani/Pan dobrowolnie, jednak są one niezbędne w celu weryfikacji kandydatów do pracy - ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udziału w procesie rekrutacyjnym.

Electropoli Poland Sp. z o.o. nie wykorzystuje danych z procesów rekrutacyjnych do innych celów.

Dostęp do Pani/Pana danych mają jedynie upoważnieni pracownicy Electropoli Poland Sp. z o.o., w szczególności są to pracownicy Działu HR, Zarząd Spółki oraz kierownik działu, do którego Pani/Pan aplikuje.

Dane z procesów rekrutacyjnych przetwarzane będą do 6 miesięcy od dnia zakończenia danego procesu rekrutacyjnego i/lub w przypadku zgody na przyszłe procesy rekrutacyjne do momentu jej cofnięcia ale nie dłużej niż 3 lata.

Informujemy, że ma Pani/Pan prawo do żądania od Electropoli Poland Sp. z o.o. dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby oraz uzyskania ich kopii, a także żądania ich sprostowania, usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej, nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również nie będą wykorzystywane do profilowania.
Zawsze w razie wątpliwości odnośnie swoich danych może Pani/Pan skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych, m.geilke@orleccy.pl, tel. 577-631-313.

Jednocześnie informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

KONTAKT:
Electropoli Poland Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała, ul. Grażyńskiego 141, email: praca@electropoli.pl
www.electropoli.pl 033 472 7309; 033 472 7310

Kontakt

Tel. 33 472 73 09
Ilość wysłanych formularzy: 3