Shiloh Student Ambassador - Ambasador SHILOH na uczelni

Shiloh Industries

Bielsko-Biała

Shiloh Industries jest wiodącym dostawcą wyrobów i procesów w zakresie formowania metali, jak i odlewania magnezu i aluminium, działającym w branży motoryzacyjnej. Od wielu lat z powodzeniem wprowadzamy nowe opatentowane technologie, zapewniające ciągłe doskonalenie naszych procesów na każdym etapie rozwoju, od opracowania koncepcji po wytworzenie części. Posiadamy 26 fabryk na świecie, w Ameryce Północnej, Azji i Europie.
W Bielsku-Białej zlokalizowane są dwa zakłady produkcyjne. Główną wartość dla firmy Shiloh stanowią ludzie, są wyjątkową częścią wszystkiego, co robimy. Bez względu na to, jaką rolę odgrywają w organizacji, pracownicy zawsze mogą liczyć na szacunek i docenienie.

Opis stanowiska:
##udział w tworzeniu strategii employer brandingu polskiego oddziału firmy,
##udział w targach pracy i wydarzeniach z życia uczelni,
##organizowanie warsztatów i konkursów dla studentów,
##rekomendacja najlepszych kandydatów na staże i praktyki,
##współpraca z Władzami uczelni, Biurami Karier, kołami naukowymi i organizacjami studenckimi

...to tylko niektóre z wielu ciekawych zadań, które będziesz realizować!

Wymagania:
##Jesteś studentem Politechniki Śląskiej, ATH w Bielsku Białej lub AGH?
##Chcesz rozwijać się w obszarze pracy z ludźmi, zarządzania projektem i wystąpień publicznych?
##Masz głowę pełną pomysłów?
##Jesteś aktywny w środowisku studenckim i lubisz „działać”?
##Interesujesz się inżynierią, techniką i nowoczesnymi trendami w branży automotive?
##Chcesz reprezentować na swojej uczelni firmę - lidera w branży motoryzacyjnej?

Oferujemy:
##Współpracę w roku akademickim 2019/2020 w oparciu o umowę zlecenie
##Możliwość poznania specjalistów i specyfiki pracy w międzynarodowej firmie z branży automotive
##Program szkoleń
##Elastyczne godziny pracy
##Możliwość dołączenia do programu "Multisport"

Uwaga:

Praca ma w większości charakter zdalny, niemniej mile widziane są osoby z okolic Bielska-Białej.
Prześlij swoją aplikację do 19.05.2019 do godz. 23.59. APLIKUJ

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0