Asystentka stomatologiczna i rejestratorka

Prywatne Centrum Stomatologiczne Sidental

Czechowice-Dziedzice

Prywatna klinika stomatologiczna Sidental z Czechowic-Dziedzic poszukuje asystentki stomatologicznej, która szuka dodatkowej pracy. Szukamy osoby uśmiechniętej, o pozytywnym nastawieniu i niekonfliktowej, która ma wewnętrzną chęć pomocy pacjentom i osobom, z którymi pracuje. Mile widziane jest doświadczenie w branży medycznej, jednak oferta jest skierowana także do osób bez wykształcenia w kierunku asysty stomatologicznej - oferujemy wstępne przyuczenie do zawodu.

Zakres obowiązków:
• Przygotowanie stanowiska pracy;
• Przygotowanie pacjenta do zabiegu;
• Sterylizacja narzędzi i sprzętu;
• Asystowanie przy zabiegach (praca na cztery ręce);
• Troska o dobre relacje z pacjentem;
• Dbanie o higienę i porządek gabinetu i najbliższego otoczenia;
• Rejestrowanie pacjentów, praca w rejestracji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych na adres: info@sidental.pl. Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 16