specjalista d.s sprzedaży

Pagen Sp. z o.o.

Pszczyna

Producent okien najnowszej generacji.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży okien

Miejsce pracy: PSZCZYNA

Opis Stanowiska

Sprzedaż i fachowe doradztwo w salonie sprzedaży

Sporządzanie ofert, umów, pilnowanie terminów

Utrzymywanie stałych kontaktów z klientami

Obsługa klienta zgodnie ze standardami pracy w naszej firmie

Obsługa systemu sprzedażowego

Praca stała, stacjonarna, w salonie firmowym w PSZCZYNIE

Wymagania

Doświadczenie w sprzedaży

Obsługa WH OKNA- mile widziana

Motywacja do pracy

Łatwość nawiązywania kontaktów

Dobra prezencja

Wysoka kultura osobista

Samodzielność w działaniu

Dobra znajomość komputera

Wykształcenie min. średnie

Oferujemy

Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wynagrodzenie składające się z płacy zasadniczej oraz premii uzależnionej od wyników sprzedaży

Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i produktowe

Kontakt na email praca@pagen.pl podając w temacie "PSZCZYNA"

Cv + Zdjęcie

Dodatkowe Informacje

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 2