Magazynier

P.H.U. "ROLMIX"

Bielsko-Biała

Firma "ROLMIX" w Ligocie k/Czechowic-Dziedzic przy ul.Łabędziej 1 poszukuje pracownika na stanowisko: Magazynier

WYMAGANIA:
-wykształcenie średnie lub zawodowe
-prawo jazdy kat.B
-mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
-umiejętność do pracy w zespole
-dobra organizacja pracy i punktualność
-rzetelność, uczciwość, sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

GŁÓWNE ZADANIA:
-załadunek/rozładunek dostaw
-wydawanie towaru z magazynu
-proste prace magazynowe

OFERUJEMY:
-stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-przyjazną atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV drogą mailową na adres p.h.u.rolmix@wp.pl (w tytule: CV magazynier)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę P.H.U."ROLMIX" dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych z. Ust. Nr 133poz.883.)

Kontakt

Tel. 32/2157043
Ilość wysłanych formularzy: 2